The work function for a metal surface is \(2.2 eV\). If light of wavelength 5000Å is incident on the surface of the metal, find the threshold frequency and incident frequency. Will there be an emission of photoelectrons or not? \(\left(c=3 \times 10^8 m / s , 1 eV =1.6 \times 10^{-19} J , h =6.63 \times 10^{-34} J . s\right.\). \()\)